Rozdělení dětí do tříd pro školní rok 2017/2018

DUHOVÁ TŘÍDA

pí. řed. Alena Bočková

pí. uč. Černá Jarmila

  1. Cigánková Apolena
  2. Čuda Matěj
  3. Filová Alžběta
  4. Galuška Jakub
  5. Jurkovič Ondřej
  6. Kašná Laura
  7. Kirchnerová Ella
  8. Kuchařová Karolína
  9. Libosvár Martin
  10. Miklendová Karolína
  11. Müllerová Klára
  12. Müllerová Markéta
  13. Ondrůšek Tobiáš
  14. Podolinský Valdemar
  15. Pospíšil Daniel
  16. Ryplová Adéla
  17. Sedláček Matouš
  18. Sedláček Tadeáš
  19. Soška Kryštof
  20. Součková Dorota
  21. Šáchorková Lucie
  22. Zerzáň Lukáš

ORANŽOVÁ TŘÍDA

pí. uč. Husková Aneta

pí. uč. Mazúrková Miluše

  1. Balejová Lucie
  2. Bartoň Tadeáš
  3. Dočekal Petr
  4. Hanáková Adriana
  5. Hanušáková Adéla
  6. Hlaváč David
  7. Hlůšek Adam
  8. Hlůšek Lukáš
  9. Holuj Tomáš
  10. Hoplíček Tomáš
  11. Junaštíková Kristýna
  12. Krystýn Štěpán
  13. Křivánková Nella Sára
  14. Kuřímský Jonáš
  15. Lorenc Tomáš
  16. Mitáček Adam
  17. Nemrava Adam
  18. Pešák Marek
  19. Slanicayová Adéla
  20. Slavík Jakub
  21. Sviták Miroslav
  22. Synčáková Karolína
  23. Šarátek Jiří
  24. Tomanec Nikolas
  25. Van Minnen Robin
  26. Večeřa Marek

BERUŠKA

pí. uč. Volaříková Renata

  1. Juřička Ondřej
  2. Karafiát Petr
  3. Kohutičová Eliška
  4. Košíková Klára
  5. Křivák Vojta
  6. Kusák Jakub
  7. Kusák Vojtěch
  8. Nemravová Tereza
  9. Semenka Jindřich
  10. Slanicay Gabriel
  11. Surý David
  12. Tesaříková Sofie
  13. Vávra František
  14. Zimková Ema

ŽLUTÁ TŘÍDA

pí. uč. Holišová Renata

pí. uč. Mgr. Kouřímová Irena

  1. Blahutková Kateřina
  2. Burešová Dominika
  3. Čonka Robert
  4. Eckert John Charles
  5. Eckert Sara Marie
  6. Fornůsková Julie
  7. Fridrich Eliáš Jan
  8. Hala Tomáš
  9. Hlaváčková Dorota
  10. Janků Lukáš
  11. Kelčíková Ema
  12. Kučíková Nela
  13. Lhotová Anežka
  14. Lhotová Klára
  15. Lůčná Kristýna
  16. Omelka Filip
  17. Polášková Kristýna
  18. Serdyuk Alexandra
  19. Šiblová Kamila
  20. Šilhavík Michael
  21. Šimíček Jakub
  22. Šimíčková Tereza
  23. Šmíd Jakub
  24. Štefaník Ondřek
  25. Švanda Patrik
  26. Trojková Anna

MODRÁ TŘÍDA

pí. uč. Ančíková Pavlína

pí. uč. Juračková Dana

  1. Andrýsková Vanessa
  2. Bříštělová Lucie
  3. Čevela Jakub
  4. Dula Adam
  5. Dupal David
  6. Gajdošíková Markéta
  7. Haša Tadeáš
  8. Horáčková Alžběta
  9. Horehleď Filip
  10. Horsák Daniel
  11. Hrňa Petr
  12. Hučková Ella Dorota
  13. Liška Jakub
  14. Michalec Filip
  15. Omelka Martin
  16. Pavlica Martin
  17. Pechová Bianca
  18. Rybka Jan
  19. Sedláček Šimon
  20. Sklenářová Tereza
  21. Šácha Štěpán
  22. Tvrdoňová Tereza
  23. Vítek Matyáš
  24. Zbořil David
  25. Zdráhalová Eliška
  26. Zmrzlá Adéla

ČERVENÁ TŘÍDA

pí. uč. Juříková Eva

pí. uč. Pavlacká Ilona

  1. Bartozelová Ema
  2. Blažek Matěj
  3. Brázdilová Agáta
  4. Bršlíková Barbora
  5. Čapková Miriam
  6. Fornůsková Kateřina
  7. Hubáčková Agáta
  8. Chlumecký Šimon
  9. Juřičková Ema
  10. Kusáková Klára
  11. Ludvíček Štěpán
  12. Majerek Pavel
  13. Marovičová Jesica
  14. Mařáková Ella
  15. Obdržálek Aleš
  16. Obdržálek Michal
  17. Orságová Ema
  18. Patzová Tamara
  19. Prokopová Alena
  20. Puškáč Jan
  21. Šťastný Šimon
  22. Vaculíková Amálie
  23. Vaňková Nikol
  24. Varmužová Julie
  25. Veselá Sára
  26. Zlomková Ema

ZELENÁ TŘÍDA

pí. uč. Bieliková Soňa

pí. uč. Bednářová Jana

  1. Balcar Matyáš
  2. Blažon Maxim
  3. Buráň Matyáš
  4. Čabla Tomáš
  5. Gunárová Isabela
  6. Halodová Zuzana
  7. Horsák Tobiáš
  8. Hráček David
  9. Huspenina Eda
  10. Hyrák Jakub
  11. Klát Matyáš
  12. Mikulská Isabel
  13. Mrazíková Ema
  14. Navrátil Adrián
  15. Němčická Zuzana
  16. Němeček Marek
  17. Novák Patrik
  18. Přikryl Tobias
  19. Rozkopal Vojtěch
  20. Sládek Richard
  21. Sládková Gabriela
  22. Šilhavík Vojtěch
  23. Šiška Richard
  24. Vaculíková Viktorie
  25. Valášek Adam
  26. Vávrová Anežka